Cóż piękniejszego nad niebo, które otacza wszystko, co piękne?.
Finaliści i laureaci
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Projekt EFS

logo1

logo2„Moja szkoła Gimnazjum im. C. Miłosza w Mierzęcicach moją szansą”

Zapytania ofertowe

Rekrutacja do projektu

Regulamin rekrutacji

Informacje o projekcie

WYCIECZKI

Wycieczka do Muzeum Historii Komputerów

Wycieczka na Uniwersytet Śląski

e-Dziennik

synergia.png

BIP

Gimplus

gimplus logo

Rozkład dzwonków

  1

   800 - 845

  2

   850 - 935

  3

   940 - 1025

  4

   1030 - 1115

  5

   1125 - 1210

  6

   1225 - 1310

  7

   1315 - 1400

  8

   14 05 -14 50

Biblioteka

Świetlica

 

gimrek

Kalendarz

Dzisiaj jest
Wtorek
12 grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj

Galeria.

Galeria zdjęć

Bezpiecznie w Internecie

Dziecko w sieci

Dopalaczom mówimy: NIE!

Kto jest on-line?

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Statystyki

Odsłon : 863363

BEZPIECZNY STOK

bezpiecznystok


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Konkursy PDF Drukuj Email
Wpisał A. Ł.   
Piątek, 23 Maja 2008 21:07
laureatfin
  

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

Opiekun


Igor Opara


 Finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk

Igor Opara

Bartłomiej Cichy

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego 

mgr Joanna Krawczyk


Julia Badiura

Igor Opara


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego - II miejsce

mgr Joanna Krawczyk



Wojciech Kobiałka 



Laureat konkursu przedmiotowego z historii

 

 mgr Katarzyna Kobiałka


Aleksandra Kozieł


Laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk


Natalia Tobolik


Finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

mgr Jadwiga Swengruben


Aleksandra Kozieł


 Finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Joanna Krawczyk


Aleksandra Kozieł

Gracjan Grela


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego - II miejsce

mgr Joanna Krawczyk


Gracjan Grela


Laureat konkursu  przedmiotowego z geografii

mgr Robert Białek


Kinga Kańtoch


Laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

mgr Mariola Studniarz


Gracjan Grela


Laureat konkursu przedmiotowego z  fizyki

mgr Joanna Krawczyk


Martyna Słowińska


Finalista Konkursu Przedmiotowego z  biologii

mgr Anna Baprowska


Gracjan Grela


Laureat konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk

Mateusz Swoboda

Laureat konkursu "KOZIEGŁOWY MĄDRE GŁOWY" realizowanego w ramach projektu "Matematyka kluczem do sukcesu ucznia" – II miejsce

mgr Anna Łukasik


Olga Kozieł


Finalistka konkursu przedmiotowego z historii

mgr Katarzyna Kobiałka


Katarzyna Miś


Laureatka konkursu przedmiotowego z  matematyki

mgr Teresa Smaga


Mateusz Jaskólski


Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Teresa Smaga


Marta Szwengruben


Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

mgr Anna Baprowska


Agnieszka Jaskólska


Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Anna Łukasik


Rafał Pawełczyk


Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Teresa Smaga


Marta Twardokęs


Finalistka konkursu przedmiotowego z historii

mgr Katarzyna Kobiałka


Katarzyna Gacek


Laureatka konkursu przedmiotowego z chemii

Alina Rąba


Katarzyna Gacek


Finalistka konkursu przedmiotowego z  matematyki

mgr Teresa Smaga