Cóż piękniejszego nad niebo, które otacza wszystko, co piękne?.
Laureaci
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Projekt EFS

logo1

logo2„Moja szkoła Gimnazjum im. C. Miłosza w Mierzęcicach moją szansą”

Zapytania ofertowe

Rekrutacja do projektu

Regulamin rekrutacji

Informacje o projekcie

WYCIECZKI

Wycieczka do Muzeum Historii Komputerów

Wycieczka na Uniwersytet Śląski

e-Dziennik

synergia.png

BIP

Gimplus

gimplus logo

Rozkład dzwonków

  1

   800 - 845

  2

   850 - 935

  3

   940 - 1025

  4

   1030 - 1115

  5

   1125 - 1210

  6

   1225 - 1310

  7

   1315 - 1400

  8

   14 05 -14 50

Biblioteka

Świetlica

 

gimrek

Kalendarz

Dzisiaj jest
Wtorek
12 grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj

Galeria.

Galeria zdjęć

Bezpiecznie w Internecie

Dziecko w sieci

Dopalaczom mówimy: NIE!

Kto jest on-line?

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Statystyki

Odsłon : 863353

BEZPIECZNY STOK

bezpiecznystok


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Konkursy PDF Drukuj Email
Wpisał A. Ł.   
Piątek, 23 Maja 2008 21:07
laureatfin
  

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

Opiekun


Igor Opara


 Finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk

Igor Opara

Bartłomiej Cichy

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego 

mgr Joanna Krawczyk


Julia Badiura

Igor Opara


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego - II miejsce

mgr Joanna Krawczyk



Wojciech Kobiałka 



Laureat konkursu przedmiotowego z historii

 

 mgr Katarzyna Kobiałka


Aleksandra Kozieł


Laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk


Natalia Tobolik


Finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

mgr Jadwiga Swengruben


Aleksandra Kozieł


 Finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Joanna Krawczyk


Aleksandra Kozieł

Gracjan Grela


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego - II miejsce

mgr Joanna Krawczyk


Gracjan Grela


Laureat konkursu  przedmiotowego z geografii

mgr Robert Białek


Kinga Kańtoch


Laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

mgr Mariola Studniarz


Gracjan Grela


Laureat konkursu przedmiotowego z  fizyki

mgr Joanna Krawczyk


Martyna Słowińska


Finalista Konkursu Przedmiotowego z  biologii

mgr Anna Baprowska


Gracjan Grela


Laureat konkursu przedmiotowego z fizyki

mgr Joanna Krawczyk

Mateusz Swoboda

Laureat konkursu "KOZIEGŁOWY MĄDRE GŁOWY" realizowanego w ramach projektu "Matematyka kluczem do sukcesu ucznia" – II miejsce

mgr Anna Łukasik


Olga Kozieł


Finalistka konkursu przedmiotowego z historii

mgr Katarzyna Kobiałka


Katarzyna Miś


Laureatka konkursu przedmiotowego z  matematyki

mgr Teresa Smaga


Mateusz Jaskólski


Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Teresa Smaga


Marta Szwengruben


Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

mgr Anna Baprowska


Agnieszka Jaskólska


Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Anna Łukasik


Rafał Pawełczyk


Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki

mgr Teresa Smaga


Marta Twardokęs


Finalistka konkursu przedmiotowego z historii

mgr Katarzyna Kobiałka


Katarzyna Gacek


Laureatka konkursu przedmiotowego z chemii

Alina Rąba


Katarzyna Gacek


Finalistka konkursu przedmiotowego z  matematyki

mgr Teresa Smaga