Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć.
Rok 2016/2017 IV MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Projekt EFS

logo1

logo2„Moja szkoła Gimnazjum im. C. Miłosza w Mierzęcicach moją szansą”

Zapytania ofertowe

Rekrutacja do projektu

Regulamin rekrutacji

Informacje o projekcie

WYCIECZKI

Wycieczka do Muzeum Historii Komputerów

Wycieczka na Uniwersytet Śląski

e-Dziennik

synergia.png

BIP

Gimplus

gimplus logo

Rozkład dzwonków

  1

   800 - 845

  2

   850 - 935

  3

   940 - 1025

  4

   1030 - 1115

  5

   1125 - 1210

  6

   1225 - 1310

  7

   1315 - 1400

  8

   14 05 -14 50

Biblioteka

Świetlica

 

gimrek

Kalendarz

Dzisiaj jest
Poniedziałek
11 grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir

Galeria.

Galeria zdjęć

Bezpiecznie w Internecie

Dziecko w sieci

Dopalaczom mówimy: NIE!

Kto jest on-line?

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Statystyki

Odsłon : 861724

BEZPIECZNY STOK

bezpiecznystok


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
IV MIEJSCE W POWIATOWYCH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW PDF Drukuj Email
Wpisał A. Ł.   
Poniedziałek, 05 Czerwca 2017 12:03
Od Lekkoatletyka

     W dniu 26 maja 2017 r. w Zespole Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Powiatowe  Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 8 szkół z naszego powiatu.

 W czasie zawodów uczniowie starali się jak najlepiej pokazać swoje umiejętności lekkoatletyczne w konkurencjach: bieg 100m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, pchnięcie kulą.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli najlepsze wyniki  w dwóch konkurencjach:  

100m:

Karol Płaczek  -  czas 12.63

Daniel Proszowski  – czas 13.01

300m:

Igor Urbańczyk – czas 44.73

Mateusz Kolasiński – czas 44.99

Martyna Kusaj – czas 53.02

Weronika Hudecka – czas 54.53

GRATULUJEMY!

Drużyna dziewcząt:  Dominika Sroka - pchnięcie kulą

                                    Martyna Sobczyk – pchnięcie kulą

                                    Martyna Berg – skok w dal

                                    Marta Gryczka – skok w dal

                                    Angelika Bartos – skok w dal

                                    Izabela Giełda – bieg 100m

                                    Nikola Apostolska – bieg  100m

                                    Weronika Hudecka – bieg 300m

                                    Weronika Twardoch – bieg 300m

                                    Martyna Kusaj – bieg 300m

                                    Paulina Paliga – bieg 600m

                                    Magda Machura – bieg 600m

                    

Drużyna chłopców: Daniel Dulik – pchnięcie kulą

                                  Paweł Gawron – pchnięcie kulą

                                  Michał Mikołajski – pchnięcie kulą

                                  Michał Tyrała – skok w dal

                                  Jakub Kozieł – skok w dal

                                  Daniel Proszowski – bieg 100m

                                  Karol Płaczek – bieg 100m

                                  Dawid Trefon – bieg 100m

                                  Igor Urbańczyk – bieg 300m

                                  Mateusz Kolasiński  – bieg 300m

                                  Maciej Kaczorek – 300m

                                  Kacper Kucharczak – bieg 1000m